Nienormalni czy normalni?

Od paru dni Internet wrze od tego, że Stany Zjednoczone pozwoliły na zawieranie małżeństw homoseksualnych we wszystkich stanach. Wielu ludzi nie mieszkających w Stanach ustawia zdjęcia profilowe z tęczowym filtrem aby pokazać, że popierają decyzję Baracka Obamy. Niestety żyjemy w nie tolerancyjnym kraju gdzie pod takimi zdjęciami internauci rozpoczynają swoje rozważania jakie jest to nienormalne, że jest to wynaturzenie i powinno się to karać. Zaglądając na Instagrama Dawida Wolińskiego pod jego ,,tęczowym zdjęciem” wielu ludzi pisało, że niestety muszą go od obserwować, ponieważ według nich związki homoseksualne są nienormalne.

Według mnie LGBT (Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) mają takie samo prawo do miłości jak my. Pora w końcu uświadomić świat, że miłość to miłość, a nie jak niektórzy sądzą choroba lub upośledzenie. Niestety niektórzy  w naszym społeczeństwie  uważają, że ludzie są homoseksualistami, ponieważ jest to modne. Dla mnie to całkowita głupota, kto chciałby być wyszydzany i nietolerowany po to by być modnym?

Jest mi przykro, że Polska jest tak zacofanym krajem by zalegalizować małżeństwa homoseksualne. Hmm… może Polska nie jest zacofana, ale ludzie którzy myślą, że miłość możliwa jest tylko między kobietą a mężczyzną. Dlaczego załóżmy morderca może być szczęśliwy z kobietą i uważany za ,,normalnego” ,a homoseksualiście który nikomu nic nie zrobił zabrania się być szczęśliwym. Większość osób uważa, że miłość gejowska polega tylko na seksie, a czy miłość ,,normalna” też polega tylko i wyłącznie na seksie?

,,Tolerowane muszą być wszystkie wyznania, każdy ma bowiem prawo być szczęśliwym na swój sposób.
Pozdrawiam
Reklamy

2 myśli w temacie “Nienormalni czy normalni?

  1. Sama widziałam jak kolega ustawił sobie ‚tęczowe profilowe’ a pod tym multum komentarzy ,,gej”, ,,pedał” ,,hahhaha serio?!” itd. Polacy to jednak strasznie nietolerancyjni ludzie…

    vilolou.blogspot.com

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s