Zabij nudę!

W tym poście przedstawię wam 5 stron, które pozwolą pozbyć się wam nudy w ciekawy sposób 😀

Namaluj piosenkę– ta strona pozwala Ci stworzyć prawdziwe dzieło sztuki w rytm muzyki. Co będę się rozpisywać zobaczcie sami.
Test do armii– Wybucha wojna! Czy jesteś w stanie pomóc państwu?! Czy chowasz głowę w piasek?! Na tej stronie zostaniesz poddany wirtualnemu egzaminowi wojskowemu. Ten test należy traktować jako fajną zabawę. A potrzebna Ci jest tylko kamerka, trochę wolnego czasu i przestrzeń. Ten test pochodzi ze strony szwedzkich sił zbrojnych ale na szczęście jest po angielsku a nie po szwedzku. Mój angielski jest słaby ale większość dało się zrozumieć. A więc zapraszam do zabawy.
GeoGuessr– Świetna zabawa, polegająca na wskazywaniu gdzie się znajdujesz. Cała gra została oparta na Google Street View. Po kliknięciu Let’s play, zostaniecie przeniesieni w losowe miejsce na Ziemi a na zamieszczonej obok mapce musicie zaznaczyć najdokładniejszą lokalizację. Czym lepiej ją określicie dostaniecie więcej punktów. Strona ta pozwala, Ci również wyzwać znajomego na pojedynek. Życzę miłej zabawy.
Pixlr– o wiele lepsza alternatywa Painta. Dzięki temu fajnemu edytorowi, możecie stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Funkcjonalność tej strony w dużej mierze przypomina każdemu znanego Photoshopa. Strona ta zachwyca również ilością funkcji i wyglądem.
Get the Glass– Gra planszowa online to fajny sposób na spędzenie wolnego czasu. Gry planszowe zapewne kojarzą się wam z okresem dzieciństwa. Jednak od dłuższego czasu na rynku pojawiają się gry, które zaciekawią nawet osoby dorosłe, taką grą właśnie jest Get the Glass.  Głównymi bohaterami gry są członkowie przestępczej rodziny Adachi – Walter, Lynn, Tad i Melissa. Cała czwórka próbuje zdobyć tytułową szklankę mleka, która ma ich wyleczyć z niedoboru wapnia i innych substancji mineralnych. Wy musicie im w tym pomóc. Aby zdobyć szklankę, należy przebrnąć przez 5 regionów dostępnych w grze, a następnie włamać się do Twierdzy Lodówki. Nie będzie to jednak takie proste, dlatego, że ścigać Was będzie ochrona wyżej wspomnianej Twierdzy. Po drodze czeka na Was wiele zagadek, zadań, ciekawych przygód.

Życzę wam miłej zabawy 😀
PozdrawiamPodpis
Reklamy

4 myśli w temacie “Zabij nudę!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s